משא לשחקים מקבוצת היי-הופ הובלות ואיחסון-טופ ! טלפון משרד: 08-8675208 פלאפון: 050-5557709

 
אודות משא לשחקים  |  קבלת הצעת מחיר  |  שאלות ותשובות נפוצות  |   יצירת קשר   |   עמוד ראשי

הרמות משא

הרמות משא מאפשרות הרמה של דברים כבדים ושינוע ממקום למקום. הן מספקות פתרון יעיל, חסכוני ובטיחותי עבור עבודות הרמות משא למיניהן. הרמות משא ואדם נעשות על ידי משאיות מיוחדות שמפעילן בעל תעודה ורישיון מיוחד אשר עבר הסמכה של הרמות משא בגדלים, משקלים וגבהים שונים.

הרמות משא מאפשרות פעילויות רבות ונשיאת משאות כבדים לגבהים שונים ולמטרות מגוונות כגון: קירות גבס, חומרי בניין, תכולת דירה: רהיטים, ארגזים, חפצי נוי, כלים. חומרי גינון, ציוד ומכשור חשמלי כגון: מקררים, תנורים, מזגנים, דודי שמש, תכולת משרד: מחשבים, ריהוט משרדי, ציוד וכדומה. לרוב כאשר מדובר בביצוע עבודות של הרמות משא מדובר על דברים גדולים וכבדים במיוחד כגון: זכוכיות, ויטרינות, מראות, חלונות, פסנתרים ועוד.

הרמות משא מאפשרות להעלות משאות כבדים מאוד לגובה רב, עבור כל עבודה ישנה הכנה מוקדמת על מנת לאפשר הספקה מרבית עבור הרמות משא.

שירות של הרמות משא ניתן ומסופק בכל שעות היממה ומאפשר עבודה בשעות אשר אינן פוגעות בתנועה של התחבורה כגון שעות הבוקר העמוסות בתנועה כבדה, כמו כן הרמות משא נעשות על פי לוח הזמנים של הלקוח.

הרמות משא מחויבות להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים אשר יודעים כיצד להשתמש ולהפעיל את הרמות משא במקצועיות וביטחון הן של הסחורה המורמת והן על הסביבה.

הרמות משא צריכות להיעשות בפיקוח ובעזרת ציוד בעל תו תקן מחמיר, על המפעילים להיות מנוסים ומקצועיים. הרמות משא נעשות על ידי ציוד משוכלל וחדיש המאפשר הרמת משאות מסוגים שונים לגובה רב.

כשישנו צורך בהעלאת חומרי בניין, חפצים כבדים, ציוד רגיש ומשאות גדולים במיוחד, גורם אנושי לא יכול לעשות זאת לבדו, במקרים כאלו ישנו צורך בשימוש של הרמות משא מיוחדים שמספקים את הפתרון היעיל וההגיוני. הרמות משא נושאים את הציוד בצורה בטיחותית וטובה המבטיחה שהציוד יגיע בשלמותו ללא פגיעה בציוד או בסביבה.

הרמות משא נעשים על ידי מנופים משוכללים וכלי רכב ייחודים לאותה מטרה. הרמות משא נבחרים בהתאמה לסוג המשא, משקלו ויעדו.

הרמות משא מספקות פתרונות לוגיסטיים לחברות ולמפעלים בכל רחבי הארץ. ישנם מתקנים של הרמות משא חיצוניים שמותקנים על גבי נגררים או כלי רכב מיוחדים. ישנם מתקנים של הרמות משא שמותקנים על גבי רכבים קלים, מתקני הרמות משא אשר מותקנים על גבי משאיות, מתקנים של הרמות משא ניידים, מתקני הרמות משא המותקנים על גבי נגררים ועוד. לכל מטרה ישנו צורך בסוג שונה של מתקנן הרמות משא , טרם ביצוע הרמות משא ישנו צורך בחישוב ובבדיקה של הציוד המיועד ולהתחשב בסביבה המתוכננת, לאחר אומדן כל הגורמים הרלוונטיים נציג מטעם חברת ההובלות ימליץ על פי הסמכתו באיזה מתקן של הרמות משא יש צורך עבור אותה עבודה ספציפית.

המנוף הכי גבוה בארץ - עד קומה 23

משא לשחקים נותנת שרות ומחירים ללא תחרות משנת 1995. עמידה בלוח הזמנים ללא פשרות וללא תירוצים!

- העברת דירות
- העברת משרדים
- מפעלים, כספות
- רהיטים
- מוצרי חשמל
- פינוי פסולת
- מזגנים ועוד.

 
 

משא לשחקים שרות ללא פשרות.
השימוש במנופים הוא בעיקר לציוד כבד לקומות גבוהות בבניין. שימוש נוסף, שהפך לרווח בשנים האחרונות הוא הובלות באמצעות מנוף. הובלות מנוף הן הובלות בהן נעשה שימוש במנופים שעליהן מותקנת מעלית משא. מעלית המשא מספיק חזקה להרמת ריהוט כבד על מעלית המשא מניחים את הציוד, ואותה מעלים או מורידים בצורה, איטית ומבוקרת על-גבי המנוף בהתאם לגובה המבוקש.

 

סרטון משא לשחקים בפעולה

משא לשחקים מקבוצת היי הופ הובלות אחסון טופ. העברת דירות, משרדים, מפעילים. משרד: 08-8675208, פלאפון: 050-5557709

בניית אתר נטאפקס אינטראקטיב.